سری سمینار های تحول کسب و کارهای دیجیتالی

این روزها اهمیت دیجیتال مارکتینگ بر کسی پوشیده نیست زیرا آینده کسب و کارها در دنیای امروزی با توجه به پیشرفت علم و فناوری در گرو هرچه قوی تر شدن و پیشرفت کردن در حوزه ی دیجیتال می باشد.

در آینده نزدیک تمام اشکال بازاریابی سنتی در شکلی جدید و مطابق با بازاریابی دیجیتال کار خواهند کرد. این نوع از بازاریابی نسبت به روش های سنتی و آفلاین مقرون به صرفه تر بوده و دسترسی به تعداد بیشتر و دقیق تری از مخاطبان را در اختیار ما قرار می دهد.

یکی از مهمترین مزیت های بازاریابی دیجیتال امکان رصد کردن نتایج و سنجش میزان اثربخشی استراتژی های بازاریابی ست علاوه براین دیجیتال مارکتینگ امکان ارتباط متقابل و نزدیکتر با مشتری را برای صاحبان کسب و کار فراهم می نماید.

در بازاریابی دیجیتال نرخ پاسخگویی مخاطبان قابل مشاهده بوده و به این ترتیب می‌توان میزان اثر بخشی کمپین های دیجیتال را به صورت لحظه‌ای (Real-Time) مورد ارزیابی و اصلاحات آتی قرار داد.

اکتر مشتریان فعلی یا بالقوه ما به طور روزانه از اینترنت و سایر کانال‌های دیجیتال استفاده می‌کنند. این پتانسیل بی حد و مرز مجازی به ما این امکان را میدهد تا از بازاریابی دیجیتال به طرز موثری برای تاثیرگذاری بر مشتریان خود استفاده کنیم.

عصر دیجیتال امروز با تمام پتانسیل‌های خود به عنوان فرصتی طلایی در مقابل ماست و کسانی که در کسب و کار خود از آن بهره نگیرند، دیر یا زود از صحنه رقابت حذف خواهند شد.

در همین راستا Tstars Academy پس از طی دوران ۷ ساله ی طلائی جشنواره ستاره های برتر فناوری ایران ، برآن شده است تا با برگزاری سلسله همایش ها و کارگاه های تحول کسب و کار دیجیتالی رسالت خود را در انتقال مفاهیم و آموزش هایی همگام با علم روز دنیا تکمیل نماید.

این مسیر قطع به یقین به پرورش نیروهای متخصص در حوزه ی بازاریابی و فروش و ایجاد بستری مناسب جهت بررسی فرصت های شغلی در میهن عزیزمان منتهی خواهد شد.

نوشته‌های تازه

دسته‌ها